| Customer | Units | Revenue | Lines | YoY (revenue) | First → Last |
|---|---|---|---|---|---|
AMAZON.COM DROP SHIP1750 | 606 | $18k | 520 | ▲ 2% | Jan '21 → Feb '26 |
HOME DEPOT SUPPLY9936 | 119 | $3k | 73 | ▲ 78% | May '21 → May '26 |
WALMART.COM DSV3000 | 74 | $2k | 60 | ▲ 10% | Jan '21 → May '26 |
TARGET.COM9779 | 37 | $1k | 23 | ▼ 35% | Jan '21 → May '26 |
WINSOME TRADING, INC. - CANADA2666 | 35 | $452 | 3 | ▼ 59% | Jan '21 → Mar '26 |
KOHLS.COM1764 | 18 | $431 | 10 | ▲ 41% | Jan '21 → Feb '26 |
WHOLE9YARDS USA LLC3047 | 7 | $175 | 3 | ▲ 94% | Jan '21 → Mar '26 |
UNBEATABLESALE.COM9937 | 6 | $135 | 5 | ▲ 20% | Apr '21 → Sep '25 |
WAYFAIR, LLC9802 | 4 | $103 | 3 | ▼ 47% | Jan '21 → May '26 |
OJCOMMERCE, LLC5341 | 2 | $50 | 1 | ▲ 122% | Mar '25 → May '26 |
4 COAST DESIGN INC3911 | 2 | $45 | 1 | — | Jul '25 → Jul '25 |
VIRVENTURES INC4501 | 2 | $45 | 1 | ▼ 60% | Nov '21 → Jul '25 |
MACY'S ACCOUNTS PAYABLE3150 | 1 | $27 | 1 | ▼ 88% | Jan '23 → Jan '26 |
DOBA LLC1096 | 0 | $0 | 0 | ▼ 100% | Jan '25 → Jan '25 |
NATIONAL FURNITURE SUPPLY LLC.1366 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jan '22 → Jan '22 |
CLICKHERE2SHOP **DoNotShip**1416 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Apr '21 → Apr '23 |
BED BATH & BEYOND PROCUREMENT CO.1770 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jan '21 → Aug '22 |
BISON COMMERCE2363 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jan '22 → Jan '22 |
HOME SHOPPING MALLS INC2517 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Mar '21 → Mar '21 |
OVERSTOCK.COM INC.2880 | 0 | $0 | 0 | ▼ 100% | Mar '21 → Nov '24 |
DINAZAH LLC2935 | 0 | $0 | 0 | ▼ 100% | Apr '25 → Apr '25 |
CORELEAP, INC.**DO NOT SHIP**3375 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Feb '24 → Mar '24 |
THE CLASSY HOME3415 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Nov '21 → Nov '21 |
JOSEPH LEGARRETA3792 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jun '22 → Jun '22 |
AMI VENTURES INC3918 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jun '23 → Jun '23 |
| SKU | Units | Revenue | Lines | YoY (revenue) | First → Last |
|---|---|---|---|---|---|
| ✓16224 | 913 | $25k | 704 | ▼ 0% | Jan '21 → May '26 |