| Customer | Units | Revenue | Lines | YoY (revenue) | First → Last |
|---|---|---|---|---|---|
HOME DEPOT SUPPLY9936 | 54 | $8k | 54 | ▲ 93% | Jan '21 → Apr '26 |
KOHLS.COM1764 | 18 | $3k | 18 | ▲ 260% | Feb '21 → Apr '26 |
OJCOMMERCE, LLC5341 | 36 | $3k | 36 | ▼ 6% | Jun '22 → Jan '26 |
BISON COMMERCE2363 | 34 | $3k | 34 | ▲ 750% | Dec '22 → Nov '25 |
WHOLE9YARDS USA LLC3047 | 19 | $2k | 19 | ▼ 45% | Oct '21 → Mar '26 |
WALMART.COM DSV3000 | 9 | $1k | 9 | ▲ 350% | Mar '21 → Mar '26 |
THE VERMONT COUNTRY STORE, INC.6170 | 6 | $990 | 6 | ▲ 0% | May '21 → Apr '26 |
WINSOME TRADING, INC. - CANADA2666 | 10 | $912 | 2 | ▲ 100% | Mar '21 → Jan '26 |
WAYFAIR, LLC9802 | 8 | $870 | 8 | ▲ 129% | Jan '21 → Mar '26 |
STAPLES ADVANTAGE1990 | 4 | $800 | 4 | — | Jun '23 → Mar '26 |
VIRVENTURES INC4501 | 5 | $560 | 5 | ▼ 36% | Jun '21 → Feb '26 |
LOWES USA3320 | 3 | $509 | 3 | ▼ 40% | Jan '21 → Sep '25 |
AMAZON.COM DROP SHIP1750 | 4 | $480 | 4 | ▲ 23% | Jan '21 → Mar '26 |
123STORES, INC.5355 | 4 | $405 | 4 | ▼ 54% | Mar '24 → Nov '25 |
BENZARA INC.4469 | 2 | $325 | 2 | — | Sep '25 → Nov '25 |
STAPLES, INC.9762 | 1 | $200 | 1 | — | Mar '21 → Dec '25 |
TARGET.COM9779 | 1 | $185 | 1 | ▼ 67% | Feb '21 → Oct '25 |
AMI VENTURES INC3918 | 1 | $160 | 1 | — | Jan '26 → Jan '26 |
CYMAX GROUP TECHNOLOGIES LTD9940 | 1 | $87 | 1 | ▲ 0% | Feb '21 → Feb '26 |
GIG HARBOR ACE HARDWARE3506 | 1 | $80 | 1 | — | Sep '25 → Sep '25 |
SLICKBLUE LLC3771 | 1 | $80 | 1 | — | Jan '26 → Jan '26 |
DOBA LLC1096 | 0 | $0 | 0 | ▼ 100% | May '24 → Jul '24 |
CLICKHERE2SHOP **DoNotShip**1416 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | May '21 → Sep '22 |
BED BATH & BEYOND PROCUREMENT CO.1770 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jan '21 → Jun '22 |
HOME SHOPPING MALLS INC2517 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jan '22 → Jan '22 |
| SKU | Units | Revenue | Lines | YoY (revenue) | First → Last |
|---|---|---|---|---|---|
| ✓80434 | 222 | $26k | 214 | ▲ 42% | Jan '21 → Apr '26 |