| Customer | Units | Revenue | Lines | YoY (revenue) | First → Last |
|---|---|---|---|---|---|
AMAZON.COM SERVICES LLC9944 | 364 | $28k | 269 | ▲ 43% | Feb '21 → Feb '26 |
HOME DEPOT SUPPLY9936 | 97 | $5k | 92 | ▼ 14% | Oct '21 → May '26 |
PERPAY INC4018 | 72 | $4k | 70 | ▲ 521% | Dec '24 → May '26 |
TARGET.COM9779 | 30 | $2k | 30 | ▼ 65% | Jan '21 → May '26 |
WALMART.COM DSV3000 | 22 | $2k | 22 | ▼ 47% | Sep '22 → Mar '26 |
WAYFAIR, LLC9802 | 19 | $1k | 15 | ▲ 118% | Jan '21 → May '26 |
BISON COMMERCE2363 | 19 | $1k | 18 | ▲ 455% | Nov '21 → Apr '26 |
LOWES USA3320 | 21 | $1k | 21 | ▲ 45% | Jan '21 → Apr '26 |
WINSOME TRADING, INC. - CANADA2666 | 30 | $1k | 4 | ▲ 500% | Jan '21 → May '26 |
KOHLS.COM1764 | 16 | $942 | 16 | — | Jan '21 → May '26 |
UNBEATABLESALE.COM9937 | 13 | $726 | 13 | ▼ 23% | Jan '21 → Jan '26 |
WHOLE9YARDS USA LLC3047 | 12 | $647 | 11 | ▲ 184% | Nov '21 → May '26 |
CYMAX GROUP TECHNOLOGIES LTD9940 | 9 | $565 | 9 | ▲ 42% | Jan '21 → Apr '26 |
SCHAFFER PARTNERS, INC.8490 | 7 | $375 | 7 | ▲ 0% | Oct '23 → Mar '26 |
OJCOMMERCE, LLC5341 | 4 | $223 | 4 | ▼ 27% | Feb '24 → Apr '26 |
GORDON COMPANIES INC3322 | 3 | $170 | 2 | ▼ 11% | Mar '21 → Apr '26 |
STAPLES ADVANTAGE1990 | 2 | $144 | 2 | — | Jan '21 → Mar '26 |
SKYLINE DECOR3457 | 2 | $113 | 2 | ▼ 65% | Sep '22 → Jan '26 |
MIRAGE CAPITAL CORP4061 | 2 | $113 | 2 | ▲ 111% | Apr '25 → Jan '26 |
DOBA LLC1096 | 1 | $92 | 1 | ▼ 50% | Aug '22 → Nov '25 |
VIRVENTURES INC4501 | 1 | $57 | 1 | ▼ 87% | Nov '22 → Jan '26 |
BENTLEY MARKETING LLC1384 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Mar '21 → Mar '21 |
CLICKHERE2SHOP **DoNotShip**1416 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Oct '21 → Sep '23 |
AMAZON.COM DROP SHIP1750 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jan '21 → Dec '22 |
BED BATH & BEYOND PROCUREMENT CO.1770 | 0 | $0 | 0 | ▲ 0% | Jan '21 → Aug '22 |
| SKU | Units | Revenue | Lines | YoY (revenue) | First → Last |
|---|---|---|---|---|---|
| ✓94419 | 746 | $50k | 611 | ▲ 21% | Jan '21 → May '26 |